HOME
 O FIRMIE
 KLIENCI INDYWIDUALNI
 OBSŁUGA FIRM
 BUDOWANIE SIECI


     Jeśli tu trafiłeś to znaczy że potrzebujesz pomocy lub informacji odnośnie swojego obecnego lub przyszłego komputera. Konfiguracja komputera domowego powinna być dostosowana do potrzeb jego użytkownika oraz do portfela jaki dysponuje przyszły użytkownik. Istotnym elementem w konfigurowaniu jest branie pod uwagę do jakich celów będzie on wykorzystywany i na jak długi okres ma nam wystarczyć.

Inną sprawą jest dalsza opieka nad naszą pociechą. Tak zwane modernizacje czyli rozbudowy o nowe podzespoły które z biegiem czasu mogą okazać się konieczne aby nasz komputer dalej podążał z biegiem zapotrzebowania rynkowego. Można to zrobić wbrew pozorom za stosunkowo nie duże pieniądze osiągając dosyć dobre wyniki. Oczywiście istotnym tu elementem jest zaplanowanie właściwej architektury na początku.

Kolejną sprawą są awarie komputerów. Tu w zależności od rodzaju awarii decydujemy się na zakup poszczególnych podzespołów jak również wymianę całości lub odbudowę uszkodzonego oprogramowania. W przypadku tzw. reinstalacji systemu operacyjnego często zależy nam na odzyskaniu utraconych danych. Oprogramowanie naszych domowych komputerów jest tylko bazą do tego co na nich przechowujemy i to głównie utrata tych danych jest dla nas największym zmartwieniem.

Moja firma zadba o to aby pakiet usług był przystępny oraz aby z ceną oferowanych produktów szło Państwa zadowolenie.

Zapewniamy konsultacje oraz wyceny usług w stosunku do indywidualnego zapotrzebowania klienta.

 SERWIS
 PROJEKTOWANIE STRON
 KONTAKT